MEUBELBRANCHE-promo
uw-banner-hier
de-vakantiezoeker
Bedrijf toevoegen | Adverteren | Uw link op de homepage

Goedkope Rijschool Rotterdam

GB-Waardering
Rijschool Mado in Rotterdam is een rijschool voor iedereen.

Service, kwaliteit en leerzaam zijn de kernkreten die bij Rijschool Mado Rotterdam hoog in het vaandel staan. Wij behandelen onze leerlingen uit Rotterdam niet als een nummertje maar voorzien ze graag van een leerzame rijopleiding zodat je ook na het behalen van je rijbewijs veilig de weg op kunt. Onze leerlingen voorzien wij alleen van nette en verzorgde rijles auto's die je ondersteunen bij je rijopleiding. Je krijgt bij ons altijd voldoende tijd om aan alles te wennen en wordt auto rijden iets waar je écht plezier aan hebt zodat je zelfverzekerd je praktijkexamen in gaat bij het CBR!

Leerlingen uit Rotterdam beoordelen Rijschool Mado gemiddeld met een 8.7 uit 49 reviews.
Doelgerichte rijschool aanpak in Rotterdam

Bij Rijschool Mado rij je altijd met dezelfde rij-instructeur om de kwaliteit en je portfolio te waarborgen. Wij vinden dit een belangrijke punt tijdens je rij-opleiding, immers kent je vaste instructeur je het best.

Voordelen Rijschool Mado in Rotterdam

Gratis herexamen!

We oefenen alle mogelijke CBR examenroutes.

Voordelige tarieven.

Individuele begeleiding met een duidelijke lesplan.

Gratis proefles.

Je wordt thuis, school of op je werk opgehaald en teruggebracht.

Article Statistic
Posted in : Bedrijven
Tags:
Comments so far : Reacties uitgeschakeld voor Goedkope Rijschool Rotterdam

Goedbedrijf.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van deze advertentie.

I wish Get Footer One

Viva mus leo velit, convallis id, ultrices sit amet, tempor a, libero. Quisque rhoncus nulla quis sem. Mauris quis nulla sed ipsum pretium sagittis. Sus pen disse feugiat. Aliq uam erat volutpat. Donec sit amet tortor, sed pulvinar libero. Ut tempus con secte tur dolor, sed vul put ate nul

I wish Get Footer Two

Viva mus leo velit, convallis id, ultrices sit amet, tempor a, libero. Quisque rhoncus nulla quis sem. Mauris quis nulla sed ipsum pretium sagittis. Sus pen disse feugiat. Aliq uam erat volutpat. Donec sit amet tortor, sed pulvinar libero. Ut tempus con secte tur dolor, sed vul put ate nul

Categorieën

Zoek een goed bedrijf - Vind een goed bedrijf - Vergelijk bedrijven | Goed Bedrijf toevoegen | Adverteren | Disclaimer | Cookie- en Privacyverklaring | Contact